„Z lotu ptaka…” to tytuł kolejnej wystawy, którą tym razem zaprezentuję w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Ekspozycja składać się będzie z 20 wielkoformatowych powiększeń, a tematem przewodnim będą fotografie lotnicze Dębicy oraz jej okolic. Myślę, że widziane z lotu ptaka barwne i malownicze tereny powiatu dębickiego z pewnością zaciekawią wrażliwego na walory przyrodnicze turystę, jak i każdego innego mieszkańca naszego miasta i okolicznych miejscowości. Podczas wernisażu odbędzie się loteria, podczas której wylosować będzie można m. in. album fotograficzny z moimi zdjęciami „Powiat dębicki” z 2008 roku, który nie był dystrybuowany w lokalnych księgarniach.
Wernisaż wystawy odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 19.00 w Galerii Sztuki MOK przy ul. Akademickiej 30 w Dębicy. Serdecznie zapraszam.

2 Komentarzy to “Z lotu ptaka… wystawa fotografii lotniczej.”

  1. mirqo pisze:

    Po wernisażu mogę Ci pogratulować wystawy i ciekawych prac! Szczególnie jestem pod wrażeniem dwóch z widokiem na ośnieżone lasy z ciemną wstążką rzeczki. A na innym zdjęciu mogę zajrzeć we własne okno.

  2. Grzegorz pisze:

    Darku. „Odwiedziłem” wystawę wirtualnie, ale zdjęcia faktycznie robią niesamowite wrażenie. Koniecznie muszę je zobaczyć „w realu”, kiedy tylko będę w Dębicy. Gratuluję Ci!